Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskach bierze udział w projekcie „O finansach… w bibliotece” realizowanym przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (FRSI). Projekt jest dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego, a jego założenia zgodne są z celami Programu Rozwoju Bibliotek (PRB).

W ramach projektu osoby 50+ będą mogły bezpłatnie poznać możliwości zarządzania swoim budżetem i korzystania z usług bankowych. Zachęcamy osoby w wieku powyżej 50 lat do udziału w spotkaniach bibliotecznych, poświęconych finansom.

Uczestnicy pięciu spotkań poznają dostępne serwisy internetowe, pomocne w planowaniu i podejmowaniu indywidualnych decyzji zakupowych, a zarazem zmniejszenia wydatków. Poza tym będzie też mowa o oszczędzaniu.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniach przyjmowane są w bibliotece :

• u p. Karoliny
  • telefonicznie (81 8289012)
  • e-mailowo( gbidk-laziska@o2.pl)

Liczba miejsc jest ograniczona. Pierwsze spotkanie – informacyjne planowane jest 11 maja 2012 roku o godz. 20.00 w ramach Nocy Bibliotek.

Zachęcamy do udziału!