Już dzisiaj w Gminnej Bibliotece Publicznej w Łaziskach odbędzie się spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Noc bibliotek”. Nocne spotkanie w bibliotece będzie poświęcone integracji mieszkańców naszej gminy – zaplanowano m.in. wspólną zabawę dla wszystkich bez względu na wiek. Ponadto osoby, które odwiedzą bibliotekę będą miały możliwość nauki lub doskonalenia swoich umiejętności w tworzeniu kwiatów z krepiny. Dla osób w wieku 50+ odbędzie się także spotkanie informacyjne na temat kursu „O finansach… w bibliotece”, a na koniec wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu niespodzianek.

Przez cały wieczór, będzie można również skorzystać ze zbiorów bibliotecznych, zapisać się do biblioteki oraz wypożyczyć książki.