W piątkowy wieczór, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami mieszkańcy naszej społeczności spotkali się wieczorem w bibliotece, by wspólnie obchodzić ogólnopolską akcję – Noc Bibliotek. Na przybyłych gości czekały nie tylko książki i bibliotekarki ale również zabawy integracyjne, połączone z konkursem oraz loterią z nagrodami.Ponadto w ramach tego wieczoru odbyło się też spotkanie dotyczące realizowanego w GBiDK projektu „O finansach…w bibliotece”.

Przybyli na spotkanie goście mieli okazję wykazać się wiedzą na temat książek, finansów, a także… swoich mocnych stron. Spotkanie pokazało, że każda pora jest dobra na spotkanie w bibliotece.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspólną zabawę i górę pozytywnej energii, którą przynieśli ze sobą i którą chętnie dzielili się z uczestnikami spotkania.