W niedzielne popołudnie, 3 czerwca wybraliśmy się 50 osobową grupą do Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na spektakl „Bóg”.

Jest to sztuka napisana przez czołowego amerykańskiego prześmiewcę Woody Allena, w której autor z rysem egzystencjalnego tragizmu żongluje konwencjami, zaciera granice pomiędzy realnością a kreacją. Absurd fabuły, czy absurdalność życia?

Jako, że spektakl był komedią uśmiech nie znikał z naszej twarzy. W drodze powrotnej nie raz padło pytanie czy to już rzeczywistość, czy może jeszcze fikcja? Uczestnicy dyskutowali też o tym, kto tak naprawdę był tytułowym „Bogiem”?

Z pozytywnymi emocjami opuściliśmy Lublin i późnym wieczorem wróciliśmy do swoich domów. Na koniec możemy zapewnić, że kolejne wyjazdy przed nami.

fot. Teatr Osterwy