Fundacja Orange zainaugurowała program „Akademia Orange dla bibliotek”, którego celem jest wspieranie społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak by biblioteki stały się nowoczesnymi  centrami kulturalnymi i edukacyjnymi.

Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskach przystąpił do tego projektu. Złożyliśmy wniosek o dofinansowanie dostępu do szerokopasmowego internetu oraz realizacji szkolenia komputerowego dla osób dorosłych. Wiemy już, że Fundacja wniosek ten zaakceptowała i po zawarciu umowy Biblioteka otrzyma dotację na w/w cele.

Już dzisiaj zachęcamy do zapisu na szkolenia komputerowe – wszystkie szczegóły można uzyskać w bibliotece, tel. 818289012