Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskach zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Nowak. Pisarka i publicystka, autorka felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży zawita do  naszej biblioteki 23 października (wtorek), o godz. 17:00.

Pisarka współpracuje z pismami: „Cogito”, „Victor Junior”, „Victor Gimnazjalista”, „Trzynastka”, „Sens”.

Ewa Nowak przyjedzie do nas na zaproszenie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego w GBiDK pod patronatem Instytutu Książki.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorką!

——

Ewa Nowak — polska pisarka, pedagog terapeuta, publicystka. Urodzona w 1966 roku w Warszawie, wychowała się na warszawskim Powiślu. Pochodzi z rodziny nauczycielskiej. Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiki Specjalnej (obecnie Akademia Pedagogiki Specjalnej) im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Mieszka na warszawskiej Białołęce. W 2002 roku ukazała się jej pierwsza powieść – Wszystko, tylko nie mięta. Obecnie na rynku dostępnych jest już niemal trzydzieści tytułów.

Książki tej autorki cechuje intelektualny humor połączony z celnością opisywania rzeczywistości. Misja Ewy Nowak polega na stawianiu pytań i pozwalaniu bohaterem odpowiadać na nie po swojemu. Jej twórczość wyróżnia się głębią psychologiczną i wielowymiarowością postaci, również tych drugoplanowych.