Za nami już 2 tygodnie wakacyjnych zajęć. W tym czasie udało nam się zorganizować spotkania w GBiDK oraz w FB w Braciejowicach. W Łaziskach gościliśmy wolontariuszy z programu Wolontariat Studencki Projektor (dziękujemy!), wspólnie m.in. łapaliśmy motyle, bawiliśmy się w detektywów, rozmawialiśmy o marzeniach, a także rozwijaliśmy różnorodne talenty naszych uczestników. Na zajęciach w Braciejowicach była natomiast szansa na spotkanie z Kurdyjką i kulturą tego kraju, były wspólne tańce prowadzone przez p. Grzegorza, było dużo zabawy i wesołych animacji. Były też gry, konkursy i grupowe rywalizacje.

IMG_4039

IMG_4021

IMG_4033

Teraz nowy tydzień i czas na kolejne zajęcia, które w dniach 17 – 21 lipca są organizowane w FB w Kępie Piotrawińskiej, a od 24-28 lipca zapraszamy dzieciaki na zajęcia do FB w Kamieniu. Każda z bibliotekarek przygotowuje wiele ciekawych atrakcji. Dzieciaczki, przybywajcie i bawcie się z nami!