seminarium epale

Chcesz urozmaicić ofertę w swojej bibliotece? Zastanawiasz się jak przyciągnąć uwagę i zachęcić czytelników do aktywności? Sprawdź jak zaprojektować atrakcyjne wydarzenia edukacyjne dla dorosłych. Weź udział w bezpłatnym seminarium dla bibliotekarzy i zainspiruj się!

Dowiedz się jak:

• wspierać kompetencje rodziców poprzez działania biblioteczne;

• wykorzystać potencjał darmowych zasobów internetowych i aplikacji;

• zachęcać do rozwoju i twórczego spędzania czasu w bibliotece;

• uatrakcyjnić warsztaty komputerowe dla seniorów;

• wykorzystać gry miejskie w pracy z dorosłymi w bibliotece.

24 kwietnia 2018, Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach, ul. Bankowa 11A; Poziom 0, Sala Konferencyjna

Porozmawiaj z innymi, nawiąż kontakty zawodowe, zdobądź pomysły do wykorzystania w pracy od razu.

Zarejestruj się na EPALE i zapisz na seminarium dla bibliotekarzy

Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną. Aby zgłosić chęć uczestnictwa i zarejestrować się
na seminarium konieczne jest wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego. Termin zgłoszeń upływa 20 kwietnia 2018 r. Liczba miejsc ograniczona.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na platformie EPALE.

***

Seminarium EPALE to cykl spotkań, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do kadry edukacji dorosłych, są okazją do wymiany doświadczeń, a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.