Pragniemy zaprosić wszystkich czytelników na spotkanie autorskie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy naszej bibliotece. Tym razem gościem specjalnym będzie autor Piotr Milewski.

Data: 9 września 2019 r.

Miejsce: Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskach

islandia v5

Kilka informacji o naszym gościu:

Piotr Milewski – Autor bestsellerowych książek „Transsyberyjska. Drogą żelazną przez Rosję i dalej” (2014) i „Dzienniki japońskie. Zapiski z roku Królika i roku Konia” (2015) oraz „Islandia albo najzimniejsze lato od pięćdziesięciu lat” (2018). Współautor książek „Hokkaido – Japonia bez gejsz i samurajów” (2006), „Azja. Opowieści podróżne” (2018) oraz „Wyspa. Opowieści podróżne” (2019). Trzykrotny laureat Nagrody Magellana Magazynu Literackiego „Książki”. Nominowany do nagrody magazynu „National Geographic Traveler”. Współpracuje z polskimi i japońskimi czasopismami oraz z prasą polonijną.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.