Klub Seniora ZNP w Łaziskach zorganizował kolejny wyjazd do teatru. Tym razem wybór padł na sztukę „Wszystko dobre, co się dobrze kończy” graną w Teatrze im. J. Osterwy w Lublinie. Zgrupowanie jak zwykle odbyło się na przystanku.
Na dworze czuć było zbliżającą się wiosnę, więc oczekiwanie na autokar wiozący część uczestników z Kamienia i Piotrawina wcale się nie dłużył.
Tym razem miejsca usytuowane były na balkonach i okazało się, że wcale nie jest to komfortowe choć ma pewne uroki i pozwala oglądać sztukę z innej perspektywy a także umożliwia ogarnięcie wzrokiem całej widowni.
Sztuka Szekspira „Wszystko dobre, co się dobrze kończy” podana w nowoczesnej reżyserii podobała się, choć u niektórych wzbudzała kontrowersje. Tak czy owak było o czym rozmawiać w drodze powrotnej.