Biblioteka znów zaprasza.

15.10.2010 r.

Gminna Biblioteka i Dom Kultury w Łaziskach, po trwającym kilka miesięcy remoncie jest znów otwarta. Oto jak po liftingu wyglądają wnętrza.

Wypożyczalnia dla dorosłych zyskała nowe meble i czytelnię internetową.

W wypożyczalni dla dzieci zmiana dotyczy układu mebli i rozłożenia księgozbioru.

Pracownia nie uległa metamorfozie ale w ramach Programu Rozwoju Bibliotek otrzymaliśmy nowe urządzenia i wnętrze uległo przemeblowaniu.

Hol po renowacji jest wygodniejszy i bardziej przyjazny użytkownikom.

W gabinecie pojawiły się nowe meble zakupione w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Kuchnia została przeniesiona na parter i tym sposobem powstała pracownia plastyczna dla grupy plastycznej „Grafitti”.

Teraz ładna jest nawet klatka schodowa.

W sali na parterze przybyły nowe stoły i krzesła oraz wygodne zaplecze kuchenne.

Obok walorów estetycznych remont poprawił standard pracy i wpłynął na oszczędności w kosztach ogrzewania budynku.