Przygotowania do wesela.

15.05 – 15.07.2010 r.

Jedynie 2 miesiące trwały warsztaty teatralne efektem których była inscenizacja pt. „Wesele Lubelskie”. Przygotowanie tak trudnej inscenizacji to sukces zarówno zdolnej instruktorki, jak i samych aktorów.

Dodam, że tym razem na scenie stanęli ludzie dorośli. Są to wspaniałe osobowości i współpraca z Nimi to zaszczyt. Dopełnieniem spektaklu było włączenie do współpracy naszego zespołu „Powiśle” z instruktorem na czele. Trudy przygotowania inscenizacji łagodził dobry humor i pogodne usposobienie oraz pracowitość uczestników przedstawienia.

Oto zdjęcia z kilku spotkań odbytych w ramach warsztatów teatralnych. Premiera „Wesela Lubelskiego” ma odbyć się podczas imprezy środowiskowej w listopadzie 2010 r.