Nowe komputery dla bibliotek.

19- 31.03.2010 r.

Łaziskie biblioteki otrzymały w ramach Programu Rozwoju Bibliotek nowy sprzęt w postaci komputerów, drukarek i laptopa.

Najpierw bo 19.03.2010 r. urządzenia dotarły do filii w Kępie Piotrawińskiej, były to dwa nowoczesne komputery i drukarka.

Tego samego dnia w filii w Kamieniu zainstalowano drukarkę ale bez komputerów bo są tam trzy nowe jednostki uzyskane z MSWiA w ramach programu IKONKA c.d.

Dnia 30.03.2010 r. kolejne dwa komputery i drukarka dostarczono do filii w Braciejowicach. Pierwszy test nowego sprzętu przeprowadziła bibliotekarka.

Ostatniego dnia miesiąca marca urządzenia dotarły także do biblioteki gminnej w Łaziskach. Były to także dwa komputery oraz laptop i dwie drukarki a także rzutnik multimedialny.