Remont Filii Bibliotecznej w Kępie Piotrawińskiej

08.07. – 31.08.2009 r.

Samorząd Gminy Łaziska przychylił się do wniosku o przydzielenie funduszy na generalny remont lokalu bibliotecznego w Kępie Piotrawiśkiej.

Lokal mieści się w budynku szkoły podstawowej i na przestrzeni lat remontowano go tylko systemem gospodarczym powiększając systematycznie metraż o niewielkie pomieszczenia.

Obecnie zaplanowano szereg prac fachowych od położenia gładzi poprzez ułożenie paneli podłogowych aż po wymianę instalacji elektrycznej.

Dnia 08.07.2009 r. remont rozpoczęto od przenoszenia księgozbioru do sali gimnastycznej.

Całość prac zakończono 19.08.2009 r. i rozpoczęło się wnoszenie księgozbioru odnowionych pomieszczeń.

Dnia 31.08.2009 r. odbyło się skromne ale radosne otwarcie FB w Kępie Piotrawińskiej.